Ügyfélszolgálat: 06 23 232199

A Green Aqua Kft. értékesítési munkatársat / kereskedelmi munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Közvetlen értékesítés a törökbálinti bemutatóteremben
  • A vásárlók színvonalas kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
  • A napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
  • Pénztár kezelése
  • Ügyfelek kiszolgálása, termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Megrendelések -helyben/online és telefonon- kezelése
  • Értékesítéshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Raktárkészlet kezelése, bevételezés
  • Vevői igények felmérése, áruhiány jelzése, javaslat beszerzésre
  • Szakmai javaslat, megoldás nyújtása az érdeklődők számára
  • Árajánlatok készítése és utánkövetése
  • árajánlatok, megrendelések, számlák készítése
  • telefonon és írásban való kapcsolattartás a külföldi és a magyar beszállítókkal, magánvásárlókkal, viszonteladókkal
  • import és belföldi szállítások megrendelése
  • beérkező telefonhívások, e-mailek, ajánlatkérések és megrendelések kezelése
  • szakmai kiállításon való részvétel (Pl.: TerraPláza)
  • ügyvezetők munkájának segítése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • MS word, excel felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos és önálló munkavégzés, teherbírás
  • Kreatív, váratlan helyzetek kezelése, problémamegoldás
  • Jó fellépésű, bizalmat ébresztő, ügyfélorientált beállítottság
  • Megbízható, precíz, pontos
  • Minimum 1-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, esztétikai érzék
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség, udvarias magatartás
  • Magabiztos fellépés
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre képes egyén
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Ápolt és igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Több nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Akvarisztika szeretete és abban való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Egy dinamikusan fejlődő cég nyújtotta biztos háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kollegiális légkör, változatos feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet egy elegáns üzletben
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Ismert, prémium kategóriás termékek értékesítése

Munkaidő: teljes, heti 40 óra

Munkavégzés helye: 2045 Törökbálint, Kastély utca 88.

Kérjük, hogy fényképes életrajzát a következő címre küldje:

Farkas Balázs, farkas@greenaqua.hu

Post your comment

GREEN AQUA - bolt és bemutatóterem